This is a demo store. No orders will be fulfilled.
Samsung SM-F966BDBBEUB GALAXY Z FOLD 7 F966 BLUE SHADOW 12/256GB
After a deal?
At PRC Direct, we always aim to give our customers the very best prices, that's why we continually monitor our prices to keep ahead of our competitors.
However, if you find the same product cheaper, supplied by a UK authorised dealer, brand new, boxed and in stock, WE WILL TRY to match or beat their price prior to purchase.
See more terms here
Contact Us for availability
- Warranty 2 Years
- ColourBlue
- Delivery Cost0
- Delivery Time1-3 Days
- Size (Main Display)203.1mm (8.0" full rectangle) / 202.4mm (8.0" rounded corners)
| Manufacturer | Samsung |
|---|---|
| GTIN | 8806097424413 |
| Colour | Blue |
| Model Number | SM-F966BDBBEUB |
| Delivery Time | 1-3 Days |
| Delivery Cost | 0 |
| Size (Main Display) | 203.1mm (8.0" full rectangle) / 202.4mm (8.0" rounded corners) |
| Storage (GB/TB) | 256GB |
| Memory (GB) | 12GB |
| Max Refresh Rate (Main Display) | 120 Hz |
| Rear Camera - Resolution | 200.0 MP + 12.0 MP + 10.0 MP |
| Front Camera - Resolution | 10.0 MP |






